857 відгуків
+380 (63) 549-96-50
i-mall.com.ua

Догляд за шкірою влітку

Догляд за шкірою влітку
Головні проблеми, з якими стикається наша шкіра в літній період, — це ушкодження, що викликаються ультрафіолетом. Класичні приклади: сонячні опіки,порушення пігментації, а також так зване фотостаріння ( ось вони зморшки!)
Звичайно, шкідливий ультрафіолет не тільки влітку. Небезпечні для нашої краси і здоров'я промені групи А, що здатні викликати навіть онкологічні захворювання, присутні в атмосфері круглий рік і в будь-яку погоду. Тому дерматологи рекомендують щодня наносити на обличчя крем з фактором SPF не менше 15, а влітку — з більш високим фактором, приміром, 30. Це запобіжить багато шкірні неприємності.
При виборі сонцезахисного засобу враховуй, де перебуваєш: в місті або на морському березі. Для захисту в місті достатньо підібрати засіб з SPF 15-30 — це може бути денний крем або тональна основа. Якщо ж ти збираєшся на пляж, захопи спеціальні «пляжні» кошти з більш потужними фільтрами, наприклад, 50-60.
Висока температура повітря — теж не кращий друг шкіри. В спеку посилюється потовиділення. Шкірне сало на поверхні розчиняється в поту, і особа набуває жирний блиск. Крім того, жир, змішуючись з потім, брудом і ороговілими частинками,може забиватися в розширені пори і викликати утворення прищів, запалень і чорних крапок. Допоможе впоратися з цим щоденний базовий догляд, відповідний типу шкіри.
Роби так:
Дважды в день (утром и вечером) очищай кожу от пыли и жира щадящими средствами,отшелушивай мертвые клетки мягким скрабом, а также увлажняй с помощью средств с антиоксидантами и витаминами. Раз в неделю маски для лица — приветствуются!
Водные процедуры. Под действием солнечных лучей влага интенсивно испаряется с поверхности кожи, что может привести к ее обезвоживанию и, как следствию, появлению морщинок.
Используй средства, повышающие способность кожи удерживать влагу. Такой эффект возможен за счет хорошо знакомых тебе ингредиентов — гиалуроновой кислоты и глицерина.
Гиалуроновая кислота обеспечивает увлажнение, удерживая влагу внутри кожи. В свою очередь, глицерин интенсивно напитывает кожу влагой извне. Два этих компонента способны обеспечивать увлажнение кожи на протяжении 12 часов, помогая ей при этом адаптироваться к изменениям внешней температуры и влажности. Витамины, А и Е нормализуют работу сальных желез и предотвращают излишнее выделение кожного сала.
Летнее правило № 1
Если летом кожа постоянно блестит, а макияж течет, тебе не обойтись без матирующих средств. Средство первой необходимости — себорегулирующий крем или сыворотка. Следующим придет на помощь матирующая база под макияж, а поверх — такой же тон или пудра. В течение дня лучше поправлять макияж с помощью специальных салфеток, чтобы не превращать макияж в слоеный пирог из кожного сала и косметического пигмента. А вечером можешь припудрить лицо снова.
Летнее правило № 2
Для пляжного відпочинку дерматологи рекомендують косметику з SPF не нижче 30. Нанеси засіб за 15-20 хвилин до виходу на вулицю. Якщо купаєшся, онови засіб після того,як вийдеш з води. Особи це теж стосується! У будь-якому випадку наносити новий шар сонцезахисного засобу рекомендується кожні дві години. І забудь про економію! (Для захисту всього тіла потрібно близько 30 г продукту.)
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner