857 відгуків
+380 (63) 549-96-50
i-mall.com.ua

Все, що необхідно знати при виборі аромату духів.

Все, що необхідно знати при виборі аромату духів.
"Духи - це невидимий, але зате незабутній, неперевершений модний аксесуар. Він оповіщає o появу жінки і продовжує нагадувати o неї, коли вона пішла", - говорила велика Коко Шанель.
Аромат — якась магічна субстанція, здатна перенести нас в інший вимір, «підняти» над буденністю. Це унікальна властивість запахів чудово знали і використовували в давнину, коли аромати служили культовим цілям.
Жерці спалювали в курильниці трави, коріння рослин і квіти під час священних ритуалів, жертвоприношень і святкових обрядів, намагаючись з допомогою запаху осягнути божественні таємниці і поєднати в єдиному емоційному пориві різних людей. Ще в давні часи люди зрозуміли, що, спалюючи дерево, смоли, можна поліпшити смак їжі. Беручи свій початок від запашного цинамону, коли-то курившихся на жертовних вівтарях храмом, парфуми поширили свій вплив і панування в часі і просторі.
Єгиптяни вшановували своїх богів обкурюванням і виготовляли запашні мазі і ароматні олії, якими супроводжувалися різні обряди і доповнювалися жіночі туалети. Греки ж привезли зі своїх експидиций нові аромати, а в античному Римі запахів надавалася цілюща сила. Нашестя варварів призупинили вживання ароматів на Заході. І тоді народи ісламу стали развевать мистецтво парфумерії: араби і перси перетворилися в незрівнянних знавців прянощів, винайшовши перегінний куб і знайшовши дистиляцію.
Необхідно було дочекатися ХІІ століття і розширення торговельних відносин, щоб цей феномен знову отримав розвиток. Відкриття університетів сприяє цьому. Королі, пани і придворні відкривають для себе гігієнічні та звабливі властивості парфумерії. Дуже швидко Венеція стає столицею парфумерії, центром переробки прянощів зі Сходу.
Як вибрати парфуми?
Безглуздо їх нюхати, що називається, «з горла» – в ніс так сильно вдаряють спиртові пари, що аромату Ви толком не відчуєте. Кращий спосіб – нанести крапельку на внутрішню сторону зап'ястя і дати їй природно випаруватися. Не треба розтирати парфуми після нанесення – це може порушити їх тендітну субстанцію і змінити запах. Стикнувшись з шкірою, парфуми дадуть зрозуміти, як вони будуть пахнути саме на вас. Але розкриття аромату відбувається повільно, тому для надійності бажано почекати кілька годин і потім, якщо ви переконалися у правильності вибору, повернутися в магазин за покупкою.
Ніколи не пробуйте більше трьох ароматів за один раз. Ніс не витримає і перестане «міркувати». Не сприяє доброму нюху і банальна втома, так що для походу в парфумерний магазин варто вибрати відповідний час і настрій.
Як наносити аромат?
Не варто сильно душитися вранці в страху, що до вечора запах вивітриться. Краще мати з собою маленький флакончик, щоб оновлювати аромат протягом дня. Фахівці радять вранці користуватися туалетною водою, вдень - парфумерної. Лише на урочистий вечір підійдуть вишукані парфуми.
Не наносіть парфуми або туалетну воду на біжутерію, намагайтеся щоб аромат не потрапляв на ланцюжки та сережки. Якщо парфумерна вода не дуже стійка, то її можна наносити кожні 4 години. Вибираючи аромат для себе орієнтуйтеся на внутрішні відчуття. Вам має подобатися аромат.
На питання - куди краще всього наносити духи - існують різні думки. Есте Лаудер радить: "Вишукані парфуми крапни на ті частини тіла, що знаходяться в русі: на внутрішній згин ліктя, зворотний бік коліна, зап'ястя, долоню - і ти принесеш радість всім навколо".
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner